Терміновий виклик
Ремонт газових плит у Хмельницькому

Ремонт газового обладнання у Хмельницькому

Шіидкий виїзд майстра в місті Хмельницький
 • Працюємо у всіх районах Житомира
Працюємо у всіх
  районах Хмельницького та обл.
 • Самі низькі ціни на послуги 200 грн
Самі низькі ціни
  на послуги 200 грн
 • Моментально реагуємо на ваші проблеми
Моментально реагуємо
  на ваші проблеми
 • Гарантія на всі види робіт
Гарантія на
  всі види робі
Терміновий виклик
+38-099-434-79-83

Ремонт газової плити в місті Хмельницький

Газові плити давно увійшли до ужитку кожної хазяйки, і готувати на них - одне задоволення. Але, як і кожна техніка вона має властивість виходити з ладу, ламатися і давати збій. У такому разі майстри нашого сервісу в Хмельницькому говорять - не варто намагатися самостійно усунути поломку, адже ви маєте справу з устаткуванням, працюючим на газу, дуже вибухонебезпечній суміші.

Основні поломки газових плит

І в цьому відношенні наші фахівці виділяють наступні, найчастіші і найпоширеніші з поломок газових плит.

 
 • Горілка не запалюється або ж гасне. Це може бути наслідком засмічення форсунки залишками їжі, порушенням ізоляції свічці розжигу, як і несправністю клапана на термопарі. Якщо плита має автоматичний тип розпалу - варто перевірити, чи є в мережі живлення струм.
 • Запальник гасне в процесі роботи. Перше - постежте, як горить сам газ. Вогонь повинен охоплювати саму конфорку з усіх боків, інакше варто прочистити її, як і форсунку. Рідше проблема криється в процесі подання газу - немає достатнього натиску газової суміші, не відрегульовано його подання. Не допомогло? Варто звати фахівця.
 • Зламаний електричний піджиг. Причина - немає в мережі струму, також зламаний блок генерації іскри, або йде окислення контактів.
 
Газові плити ремонт
Варто перевірити розетку, очистити контакти або замінити блок, що генерує іскру, якщо попередні маніпуляції не допомогли. Але усе це повинен робити тільки майстер.
 • Газ горить слабо. Це може бути наслідок засмічення жиклера, який розпиляв газ. Майстер проведе капітальне чищення пальника, інакше причина - нестача газу, що подається, в системі, низька якість газової суміші, коли в ній переважає повітря, ніж сам газ. Визначити це може тільки майстер.
 • Кран регулювання газу погано провертається. І швидше за все причина - в накопиченні жиру на самому поворотному механізмі. Важливо розібрати його, ретельно промити, рідше - це спровоковано відсутністю мастила в поворотному механізмі. Тут також варто розібрати систему, очистити від старого мастила і нанести нову.
 • Духовка не працює, не включається. Якщо вона оснащена електричним підпаленням - варто перевірити наявність в мережі струму. Або ж зламаний генератор іскри, у будь-якому разі важливо запросити майстра, і не намагатися усунути проблему самому.
 • Чутний запах газу. Це найнебезпечніша поломка, яка вимагає негайного втручання майстра, як і негайного відключення плитки від системи подання газу. Швидше за все має місце витік. Варто відключити плиту, відкрити вікна і подзвонити майстрові. Причина може бути і в неякісному підключенні. Наші майстри перевірять цілісність труб, плитки, проведуть заново підключення, обов'язково перевірять систему.
 • Запальник відключається після відпустки ручки. І найчастіше це властиво плитам імпортного виробництва в силу неякісної системи газ-контроль. Нерідко тут може ламатися саме клапан в системі термо - контролю. Не варто намагатися відрегулювати або замінити його своїми силами, оптимальне рішення - викликати максимально швидко майстра, який і усуне поломку.
Газові плити ремонт
Навіщо треба проводити регулярне ТО

Щоб самі неполадки і поломки траплялися рідше - важливо проводити ТО регулярно, як це передбачає сам виробник. Потрібно стежити за плитою, не запускати її, регулярно проводити очищення тих же ручок від жиру, бруду, конфорок. Не варто також підключати саму плиту або духовку, якщо у будинку або квартирі немає достатнього заземлення. Відсутність цієї умови може привести до займання плитки. Також важливо дивитися на те, куди і на що ви ставите плиту, наприклад, якщо плита встановлена з перекосом на нерівній підлозі - готувати їжу буде складніше.

Це основні умови, які виділяють наші майстри в питанні правильної експлуатації газової плити. Але варто відмітити, що в список послуг наших майстрів входять наступні пункти:

 • Короткі терміни виїзду на виклик. Наші майстри реагують оперативним виїздом на Ваш дзвінок.
 • Прийнятні розцінки на діагностику, ТО і ремонт газового устаткування.
 • Фахівці - високо кваліфіковані майстри, з великим досвідом роботи з газовим устаткуванням.
 • Оригінальні деталі, використовувані в процесі ремонту, дотримання правил ремонту і налаштування, прописані виробником.
 • Надання гарантії на усі види ремонту і обслуговування.

Безпека передусім - це основний принцип роботи наших майстрів, адже вони прекрасно розуміють, чим може загрожувати несправність газового устаткування, будь то плита або ж котел, духовка. Якщо не відреагувати своєчасно, то користувач може зіткнутися як мінімум з поломкою плити, неможливістю приготувати обід і до отруєння газом, чаду або займанням газової суміші, вибухом, що також несе велику небезпеку як для самого користувача, так і його сусідів.

Важливо при щонайменшій підозрі на поломку газового устаткування - відключіть його від подання гада, відкрийте кватирку і викличне майстра. Вже на місці наш майстер проведе діагностику газової плити, огляне її, якщо можна - усуне несправність на місці, якщо ні - доставить в наш сервісний центр, адже не всі проблеми майстер може усунути вдома. У будь-якому разі на усі роботи буде видана гарантія - від декількох місяців і до року терміном, адже все залежить від складності ремонту, яка деталь вийшла з ладу. Майстер обов'язково проінструктує користувача відносно правильної експлуатації приладу, як часто варто проводити ТО, що убереже техніку від поломок, дозволить плиті працювати не один рік.

Ціни на ремонт газової плити

 

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Заміна термопари від 500 до 900 грн
Ремонт електронного модуля від 500 до 900 грн
Заміна робочої поверхні від 500 до 900 грн
Встановлення газової плити від 500 до 800 грн
Заміна форсунок від 500 до 800 грн
Встановлення нової системи підпалювання від 500 до 800 грн
Заміна газового крана від 500 до 800 грн
Заміна конфорки газової плити від 500 до 800 грн
Заміна жиклерів від 500 до 900 грн
Заміна шланга від 500 до 900 грн
Виїзд майстра за межі міста за погодженням
Виклик та діагностика несправностей (входить у вартість ремонту) 300 грн

 

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Заміна термопари від 500 до 900 грн
Ремонт електронного модуля від 500 до 900 грн
Заміна робочої поверхні від 500 до 900 грн
Встановлення газової плити від 500 до 800 грн
Заміна форсунок від 500 до 800 грн
Встановлення нової системи підпалювання від 500 до 800 грн
Заміна газового крана від 500 до 800 грн
Заміна конфорки газової плити від 500 до 800 грн
Заміна жиклерів від 500 до 900 грн
Заміна шланга від 500 до 900 грн
Виїзд майстра за межі міста за погодженням
Виклик та діагностика несправностей (входить у вартість ремонту) 300 грн
Ми створили службу послуг з добрим і висококласним сервісом для кожного клієнта.
Мы создали службу услуг с добрым и отзывчивым сервисом, для каждого человека.
 • Ремонт побутової техніки в місті ХмельницькийВисока якість виконаних робіт.Ми виділяємо проблему і не накручуємо зайвого.
 • Ремонт побутової техніки в місті ХмельницькийДаємо гарантію
  від неякісного ремонта.
  Професіонали - це завжди 100% якості.
 • Ремонт побутової техніки в місті ХмельницькийДобре відношення до діла и до клієнта.Ми можемо виїхати в зручний для вас час і не "ломити" ціну за свої послуги!
Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на безкоштовний виїзд майстра.

Потрібен майстер зараз
© 2024 Майстер-Профі

Please publish modules in offcanvas position.