Терміновий виклик
Обслуговування кондиціонерів у Хмельницькому

Обслуговування кондиціонерів у Хмельницькому

Швидкий виїзд майстра в місті Хмельницький
 • Працюємо у всіх районах Житомира
Працюємо у всіх
  районах Хмельницького та обл.
 • Самі низькі ціни на послуги 200 грн
Самі низькі ціни
  на послуги 200 грн
 • Моментально реагуємо на ваші проблеми
Моментально реагуємо
  на ваші проблеми
 • Гарантія на всі види робіт
Гарантія на
  всі види робі
Терміновий виклик
+38-099-434-79-83

Обслуговування кондиціонера в місті Хмельницький

Комплексне обслуговування кондиціонерів є необхідним для всіх без виключення приладів кліматичного контролю. Мало купити й встановити техніку – її потрібно постійно підтримувати в робочому стані. Виробники рекомендують здійснювати заходи з обслуговуванн двічі на рік. Найкращий час для ретельної оцінки працездатності спліт-системи – весна та осінь. Саме ці пори року вважають найбільш прийнятними для забезпечення функціоналу обладнання влітку та після завершення «гарячого сезону». 

Фірма «Команда-Профі» здійснює сервісне обслуговування кондиціонерів недорого. Вартість окремих послуг складає всього 200 грн. Ми гарантуємо безвідмовну роботу кліматичної техніки впродовж усього року (за умови дотримання рекомендацій з експлуатації від виробника). В разі, якщо виникає потреба замовити додаткове технічне обслуговування спліт-системи, забезпечимо позаплановий приїзд спеціаліста.

З якою періодичністю потрібно обслуговувати кондиціонер та які послуги є обов’язковими?

Багато професіоналів наполягають: сервіс-послуги необхідні хоча б раз на рік. При цьому починати заходи потрібно одразу ж після введення приладу в експлуатацію – до трьох років зазвичай проводиться гарантійне обслуговування кондиціонерів. Коли збігає термін гарантії, наданий продавцем, профілактичні роботи здійснюють інші підрядники.

Щорічне планове ТО – це поверхнева процедура, яка не передбачає розбір внутрішнього блоку. Але навіть якщо його здійснювати вчасно, настане момент, коли знадобиться більш ретельне втручання:

 • чистка кондиціонера з метою видалення «невидимих» забруднень;
 • контроль стану холодильного контуру та дозаправлення кондиціонера фреоном;
 • дезінфекція спліт-системи;
 • промивання теплообмінника тощо.
Коли йдетьсяь обслуговування кондиціонерів, перелік робіт дуже широкий: окрім очищення та дезінфекції, слід регулярно перевіряти якість підключення до електромережі, обробляти 
Обслуговування кондиціонерів

дренажний трубопровід антибактеріальними засобами, чистити радіаторну решітку зовнішнього блоку. 

Ціна обслуговування кліматичних систем в нашій фірмі включає також заміри пускового та робочого струмів, перевірку цілісності кабелів, оцінку роботи вентилятора, дослідження підшипників на предмет дефектів. 

За допомогою спеціального обладнання майстер з обслуговування кліматичних систем заміряє температуру холодагенту на різних етапах роботи приладу. Серед іншого, здійснюються тестування й налаштування пульту управління, діагностика та усунення нехарактерного шуму. 

Скільки коштує обслуговування кондиціонерів та чи варто на ньому заощаджувати?

Вислів «скупий платить двічі» чітко характеризує людей, які вирішують доглядати за системою кліматичного контролю самостійно, а розцінки за допомогу професіоналів вважають зайвими витратами. Як підказує досвід нашої команди, відповідальні й трудомісткі процедури якісно проводити дуже важко. Навряд у вас вдома знайдеться обладнання для промивання окремих елементів кондиціонера під високим тиском. Звичайні щітка та безвідповідально підібраний мийний засіб – це імітація очищення. 

Професіонали стверджують, що 80% бруду накопичуються всередині радіатора, і прибрати ці «поклади» доступними в побуті інструментами неможливо. Такий підхід є несвідомим кроком до ремонту кондиціонера, адже маса несправностей виникають саме через надмірне забруднення. У висновку, доводиться оплачувати заміну певних деталей, які іноді вартують досить дорого. 

Якщо ви прагнете продовжити термін експлуатації улюбленої техніки – телефонуйте менеджеру фірми «Команда-Профі» та отримайте впевненість у якісному функціонуванні кондиціонера!

Ціни на обслуговування кондиціонера

 

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Одноразове обслуговування кондиціонера від 600 до 900 грн
Заправка хладагенту (залежить від виду та кількості) від 300 до 900 грн
Промивка внутрішнього блоку від 500 до 1100 грн
Промивка зовнішнього блоку від 500 до 1200 грн
Заміна фільтрів від 500 до 1000 грн

 

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Одноразове обслуговування кондиціонера від 600 до 900 грн
Заправка хладагенту (залежить від виду та кількості) від 300 до 900 грн
Промивка внутрішнього блоку від 500 до 1100 грн
Промивка зовнішнього блоку від 500 до 1200 грн
Заміна фільтрів від 500 до 1000 грн
Ми створили службу послуг з добрим і висококласним сервісом для кожного клієнта.
Мы создали службу услуг с добрым и отзывчивым сервисом, для каждого человека.
 • Ремонт побутової техніки в місті ХмельницькийВисока якість виконаних робіт.Ми виділяємо проблему і не накручуємо зайвого.
 • Ремонт побутової техніки в місті ХмельницькийДаємо гарантію
  від неякісного ремонта.
  Професіонали - це завжди 100% якості.
 • Ремонт побутової техніки в місті ХмельницькийДобре відношення до діла и до клієнта.Ми можемо виїхати в зручний для вас час і не "ломити" ціну за свої послуги!
Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на безкоштовний виїзд майстра.

Потрібен майстер зараз
© 2024 Майстер-Профі

Please publish modules in offcanvas position.